Antalya Hedef Teknik

1 arasında
Önceki İlanlar Sonraki İlanlar

İlan Detayları

  • Ad ID: 4200

  • Eklenme Tarihi: Mayıs 27, 2019

  • Yayınlanma Zamanı: yeni

  • Ülke: Türkiye

  • Şehir: Antalya

  • İlçe/Semt: All

  • telefon: 0532 293 32 12

  • Görüntülenme: 106

Açıklama

Vizyonumuz yaptığımız işte en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa sürede sunan bir ekip olmayı başarmaktır. Beyaz eşya, klima ve kombi ,büromatik elektrikli soba su sebili ısıtıcı sofben gibi yaşam standartlarını yükselten cihazların problem çıkartmasını engellemek temizliğini,bakımını,yaparak insanlarımızın daha rahat koşullar içinde yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu işi yaparken onarım servislerimiz en yüksek kaliteyi sağlamak, en iyi ekip ve ekipmanlarla çalışmak hedefindedir. Rakiplerimizin örnek aldığı bir firma olmayı ve sektörün saygın, güvenilir bir hizmet sektörü haline dönüşmesini sağlamak için gerekli olan çabayı göstermeyi hedefliyoruz. Her kesimden, her gelir düzeyinden ve sosyal statüden insanımızın güvenilir, çağdaş ve en azından yeterli yaşam alanlarından faydalanabilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedeflediğimiz için su sebili onarım servislik,büromatik onarım servislik, hizmeti vermek görevimizdir. Toplumun her kesiminden insanlarımızın sorunlarına kısa sürede, etkili ve uygun maliyetli çözümler bulmak başlıca önceliğimizdir. Bunun için gerekli olan yatırımı yapmak, ekibi ve donanımı sağlamak amacındayız. Görevimiz bu kaynaklarımızı doğru şekilde yönlendirmek ve insanlarımızın karşılaşabileceği problemlerin sayısını ve önem derecesini azaltmak için çalışmak, bu sırada müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sağlık, emniyet ve çevre değerlerine bağlı kesinlikle kimyasal kullanmadan dezenfeksiyonu saglanmıs ,buharla temizlik ve ozonla temizlik ile sizlere daha kaliteli ve saglıklı hizmet sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz markalar : Esco-Forever-Dıjıtsu-Forum-Sucell-Cemsan

Antalya, Muratpaşa, Kepez, Bahçelievler, Burhanettin Onat, Barınaklar, Konyaaltı, Kemerağzı, Karşıyaka, Varsak, Gürsu, Hurma, Lara, Dokuma , Pınarbaşı, Kızılarık, Kızılsaray, Kızıltoprak, Kırcami, Güllük, Güvenlik, Gülveren, Güzeloba, Uncalı, Uluç, Üçgen, Konuksever, Cumhuriyet, Çallı, Çağlayan, Altındağ, Ahatlı, Memurevleri, Fener, Öğretmenevleri, Dutlubahçe, Yeşilbahçe, Aksu, Altınkum, Ahatlı, Teomanpaşa, Toros, Pınarlı, Sinan, Soğuksu, Ermenek, Çallı, Narenciye, Meltem, Meydan, Şirinyalı, Şarampol, Kaleiçi, Karatay, Çalkaya, Döşemealtı, Karşıyaka, Etiler, Kundu, Hurma, Zeytiköy, Örnekköy, Soğuksu, Arapsuyu, Doğu Garajı, Yüzüncüyıl, Varlık, Zeytinköy ve Gebizli ilçelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmet süremiz büyük ilçeler için 1 saat, daha küçük ilçelerimiz için 24 saati bulabilmektedir. Servis ekibimiz sizinle iletişime geçerek servis ve onarım süresiyle ilgili detaylı bilgi verecektir.

Teklifler

BID İstatistikleri : 0  Bu ilana gönderilen teklifler

Teklifinizi Yaratalım

Sadece kayıtlı kullanıcı teklif gönderebilir *

İlan Fiyatı

classiera loader

Yorumlar

YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Cevabınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış olabilirsiniz veya çok hızlı bir şekilde gönderiyor olabilirsiniz