İzmir Genç Otomotiv

1 arasında
Önceki İlanlar Sonraki İlanlar

İlan Detayları

  • Ad ID: 4142

  • Eklenme Tarihi: Mayıs 27, 2019

  • Görüntülenme: 18

Açıklama

İzmir Genç Otomotiv

Kuruluşundan itibaren güler yüzlü kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak işini takip eden tüm otomobil markalarına hizmet veren sigortalı, kaskolu, hasarlı araçlara da hizmet veren mekanik, kaporta, boya, klima, elektrik, elektronik hizmeti veren İzmir’de özel servisin adresi.
İzmir’in Balçova ilçesinde bulunan Genç Oto Servis genç, dinamik ve profesyonel ekibi ile Alfa Romeo marka araçlarınıza fren balata değişimi ön amortisor değişimi ve fenni muayene dahil olmak üzere mekanik bakım hizmeti sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden Genç Oto Servis Alfa Romeo özel servisinin yanında tüm araç markalarına profesyonel bir şekilde özel servislik hizmeti vermektedir.


İzmir’in en yenilikçi ve arzu edilen en iyi özel servisi olma yolunda ilerleyen, Genç Oto Özel Servis, sağladığı kaliteli hizmeti ve donanımlı otomobil ustası kadrosuyla güveneceğiniz bir oto servis olma amacını taşır. Teknolojinin gerektirdiği değişimlere uyum sağlayan, kendisini ve personelini sürekli geliştireni olarak İzmir Balçova ilçesinde Alfa Romeo mekanik servisi sunan Genç Oto Servisi bünyemizde bulundurmaktan gurur duyarız.

Teklifler

BID İstatistikleri : 0  Bu ilana gönderilen teklifler

Teklifinizi Yaratalım

Sadece kayıtlı kullanıcı teklif gönderebilir *

İlan Fiyatı

classiera loader

Yorumlar

YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Cevabınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış olabilirsiniz veya çok hızlı bir şekilde gönderiyor olabilirsiniz