Eskişehir Çağ Otomotiv

admin Mayıs 28, 2019 Yorum yapılmamış

Yaptığı işlerde her zaman sıfır hata ve maksimum müşteri memnuniyetini esas alan Oto Çağ Eskişehir Peugeot özel servisi faaliyetlerine müşteri odaklı, iş güvenliği ve iş sağlığı kurallarına uygun ve ekolojik çevreye duyarlı çağdaş hizmet anlayışı ile devam etmektedir.
Eskişehir Odunpazarı Peugeot Mekanik Servisi Oto Çağ fren balata değişimi, Peugeot ön amortisör değişimi, Peugeot fenni muayene ,Peugeot mekanik bakım gibi birçok alanda sağladığı kalite Peugeot Özel Servis,eli hizmeti ve güveni düşünerek geleceğiniz bir  özel servis olma amacını taşıyan teknolojinin gerektirdiği değişimlere uyum sağlayan kendisini ve personelini sürekli geliştiren bir özel servis olarak Service Baynuri’de hizmet vermektedir.
İşe uygun düzenli bir çalışma mekanı, iş için gerekli olan test cihazları, Eskişehir Özel serviste çalışan işin ehli olan kalifiye personeli, hızlı ve güvenilir.

 

 

Maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için iş yerinde sağladığı düzen ile araştırmacı ruhunu ortaya koyarak sürekli yurt dışı eğitim ve seminerlerde, oto ralli yarışmalarında ismini ön plana çıkarmayı başarmıştır.
Kategoriler : İlan Sitesi
Etiketler :